Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Τρίτη 25 Νοεμβρίου 2008

Απόλλων Πάργας 10η αγωνιστική.

Με μεγάλη ευκολία πήρε την νίκη ο Απόλλων Πάργας στο Λούρο από την ομάδα του Θριάμβου. Το σκορ άνοιξε ο Ντόκος στο δωδέκατο λεπτό. Στη συνέχεια ο Νταής στο 22’ και στο 38’ με πέναλτι έκανε το τρία μηδέν και έστειλε τις ομάδες στα αποδυτήρια για το ημίχρονο. Περίπου η ίδια απόδοση των ομάδων στο δεύτερο ημίχρονο και ο Λουκούμης στο 78’ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα τέσσερα μηδέν. Στο δέκατο λεπτό ο Καρακίτσος και στο εβδομήντα πέντε ο Λιάλιος σημάδεψαν τα δοκάρια του Θριάμβου. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Σταματελόπουλος από το ΣΔΠ Ηπείρου. Επόμενος αγώνας αύριο 26 Νοεμβρίου και ώρα 15:00, Απόλλων Πάργας-Δόξα Κρανούλας. Βαθμολογία εδώ.