Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2012

Απόλλων Πάργας - Θρίαμβος Λούρου 5-0

Την πέμπτη του νίκη έκανε σήμερα ο Απόλλων Πάργας στο γήπεδο του με αντίπαλο τον Θρίαμβο Λούρου με σκορ 5-0. Ο Απόλλων Πάργας προηγήθηκε σχετικά νωρίς στο σκορ μόλις στο 13ο λεπτό με ανάποδο ψαλίδι του Μηλιώνη για να διπλασιάσει τα τέρματα του με τον ίδιο παίχτη στο 19ο λεπτό με προβολή μετά από σέντρα του Beqari και έβαλε της βάσης για την Πέμπτη του νίκη σκορ ημιχρόνου 2-0. Στο δεύτερο ημίχρονο ο θρίαμβος προσπάθησε να αντιδράσει άλλα ο Απόλλων στο 58ο λεπτό με τον Beqari έκανε το 3-0 και στο 63ο λεπτό ο Μπουρνάς  έκανε το 4-0 . Το τελικό 5-0 έγινε όταν σε σουτ του Βάσιου η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι στην Πλάτη του τερματοφύλακα και κατέληξε στα δίχτυα του Θριάμβου τελικό σκορ Απόλλων Πάργας  - Θρίαμβος Λούρου 5-0. Άριστος ο κ.Ντίτσος το ίδιο και οι βοηθοί του Μπάρκας και Γκόρος.